Stendyssevej 32 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Nakskov - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nakskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Nakskov er to villaer netop kommet på markedet. Den ene er beliggende på Stendyssevej 32 i Langø. Denne rummelige villa strækker sig over 207 kvadratmeter og inkluderer hele 8 rum. Den ligger på en stor grund på 1.268 kvadratmeter. Ejendommen udbydes til en pris på 1.250.000 kr.

Den anden villa ligger på Rørsangervej 17 i Nakskov. Her tilbydes et hjem på 138 kvadratmeter fordelt på 4 rum, hvilket gør det til et ideelt valg for mindre familier. Grunden er på 601 kvadratmeter, og villaen er prissat til 795.000 kr. Begge boliger åbner op for gode muligheder i Nakskov.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga