Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Nakskov:
-
Maria H.
Fra Nakskov
Udfører svejse-, reparations- og konstruktionsopgaver i stål Udfører handywomanopgaver Udfører hj... -
-
Christian H.
Fra Nakskov
Udførsel af træfældning og flisning af grene. Har div maskiner til dette og god erfaring Gravear...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Suzette J., Suzette J. og Tine A. søger hjælp til husopgaver i Nakskov
-
Kan min dør laves?
Fra Suzette J. (Nakskov)
Jeg har en dør, som ikke vil lukke med mindre jeg låser den. Er der en der kan lave den? Har taget ... -
Tilslutning af lampe
Fra Suzette J. (Nakskov)
Jeg har en lampe der er tilsluttet en anden lampe. Men den skal tilsluttes ordentligt og have samle... -
Maling 1 gavl + Carport port
Fra Tine A. (Nakskov)
Maling af 1 gavl på parcel-hus + carport - overflade rå - materiale træ - samme for carport men mu...
Tinna H., Betina S. og Celina K. søger hjælp til haveopgaver i Nakskov
-
-
-
Ukrud fjernelse
Fra Celina K. (Nakskov)
Vi har en masse fliser og små bede som vælter i ukrudt og mos. Det er mest mellem fliser med både ...
Louise B., Majbrit M. og Maria . søger hjælp til diverse opgaver i Nakskov
-
Knallert motorlampe lyser
Fra Louise B. (Nakskov)
Peugeot tweet fra 2021 hvor motorlampen lyser. I går gik den i stå under kørsel, men kom i gang ige... -
Køkkenhjælp, grillmester
Fra Majbrit M. (Nakskov)
Jeg søger køkkenpersonale til at håndterer opfyldning af mad, afrydning/opvask samt en grill mester... -
Skift af kilerem på hyundai i20
Fra Maria . (Nakskov)
Da kileremmen på min hyundai i20 (2010) flosser lidt, og rem spray ikke er den optimale løsning, sa...