Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Nakskov:
-
-
Maria H.
Fra Nakskov
Udfører svejse-, reparations- og konstruktionsopgaver i stål Udfører handywomanopgaver Udfører hj... -
Christian H.
Fra Nakskov
Udførsel af træfældning og flisning af grene. Har div maskiner til dette og god erfaring Gravear...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Kirsten T., Bodil M. og Igor S. søger hjælp til husopgaver i Nakskov
-
serviceeftersyn på Toyota symaskine fra ca 2009
Fra Kirsten T. (Nakskov)
Symaskinen laver løkker på bagsiden, retsiden er normal Toyota fra ca 2009. Har aldrig været servic... -
Maling af hus og tilbygning
Fra Bodil M. (Nakskov)
Der skal maling på træværk vinduer døre med mere ... -
Låge til vaskemaskine kan ikke åbnes
Fra Igor S. (Nakskov)
Låge til vores vaskemaskine har sat sig fast. Vi har en ældre model af Bosch vaskemaskine. Se vedla...
Ole J., Søren O. og . søger hjælp til haveopgaver i Nakskov
-
-
-
Ukrudt mellem fliser
Fra . (Nakskov)
Jeg ønsker at få fjernet ukrudt mellem fliser. Arealet afhængig af prisen. Fliserne er 20x15 cm.
Rikke lucinde H., Tinna H. og Rikke H. søger hjælp til diverse opgaver i Nakskov
-
Reparation/service ATV
Fra Rikke lucinde H. (Nakskov)
Lyder og føles som om kæden hopper, måske noget kædestrammer -
Hjælp til aktivitet og pasning i ferie til 10 årig dreng
Fra Tinna H. (Nakskov)
Jeg har ferie i uge 28-29. Men derefter søger jeg hjælp fra en pålidelig ansvarsfuld og ærlig perso... -
Atv der slår lidt bagfra under kørsel, måske noget kædestrammer
Fra Rikke H. (Nakskov)
Vi har en ATV som min søn drøner rundt på, den er begyndt at give nogle små ryk under kørsel, måske...