2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nakskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nakskov er to nye villaer netop kommet til salg. Den første er beliggende på Læsøvej 12. Denne rummelige bolig breder sig over 204 kvadratmeter fordelt på 7 værelser, perfekt til en stor familie. Villaen ligger på en imponerende grund på 5194 kvadratmeter, der giver rigelig udendørs plads. Udbudsprisen for denne ejendom er 1.495.000 kr.
Den anden villa kan findes på Oksebæksvej 50 i Nakskov. Med et areal på 139 kvadratmeter og 4 værelser, er dette en mere kompakt bolig, ideel til en mindre familie eller par. Grunden måler 700 kvadratmeter, hvilket stadig giver pæn udendørs plads. Villaen tilbydes til en pris på 1.095.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.