5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nakskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nakskov er to af de nyeste boliger, der er sat til salg, villaerne på Winchellsgade 27 og Louisevænget 11.
På Winchellsgade 27 finder vi en rummelig villa med 209 kvadratmeter fordelt på 10 værelser. Denne bolig er sat til salg for 1.595.000 kr. Placeret på en grundstørrelse på 677 kvadratmeter, tilbyder villaen plads til hele familien.
En anden nævneværdig bolig er villaen på Louisevænget 11. Denne villa byder på 147 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Med en udbudspris på 995.000 kr. tilbyder denne ejendom en mere budgetvenlig mulighed. Ejendommen ligger på en grund på 892 kvadratmeter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.